Відділення інформаційних технологій, менеджменту та туризму – шлях до успіху і реалізації своїх мрій та задумів

Ми даємо студентам можливість проявити свої таланти і пишаємося ними.

Одна з головних складових Болонської системи – Велика Хартія Університетів – визначає, що запорукою успішного розвитку вищої освіти є економічна незалежність її інституцій. В наш час становлення ринкових відносин, на жаль, спостерігається фінансова зарегульованість навчальних закладів з боку казначейства, все більша їх залежність від державного бюджету, незахищеність перед безліччю контролюючих органів.

Нагоду щорічно збільшувати кількість студентів та розширювати можливості для їх навчання, підвищити рівень соціальної захищеності працівників та студентів, незалежно від економічної ситуації в державі, Технічний коледж отримав із запровадженням навчання на комерційній основі.

Факультет комерційного навчання, відкритий 1 жовтня 1998 року, (Наказ №155а-01 від 23.09.1998р.)

З великою гордістю хочу сказати, що наше молоде відділення має чим пишатися. На сьогодні відділення нараховує 27 навчальних груп, 850 студентів. З них 32 чол. вчаться на відмінно, значна частина добре і задовільно засвоює матеріал. Хочеться ще раз підкреслити, що комерційна форма навчання не впливає на зниження якості отриманих знань, адже студенти навчаються у тих самих викладачів, що й їхні колеги з інших відділень, за однією програмою. Навіть більше, статус “комерційника”, що укріпився вже в багатьох навчальних закладах, як синонім “бездари”, “ледацюги”, студенти відділення вперто не дають приміряти на себе.

Можливість навчатися на відділенні мають випускники 9-11 класів середньої школи, що визначилися із своїм професійним спрямуванням, до речі, в цій справі велику роль відіграють наші викладачі, що здійснюють профорієнтацію, а також студенти і випускники відділення, які задоволені своїм вибором.

Ступенева освіта, запроваджена в нашому закладі, дає змогу учням відділення професійної підготовки отримати високий кваліфікаційний рівень робітника, а згодом, на відділенні інформаційних технологій, менеджменту та туризму, – кваліфікацію молодшого спеціаліста, що відкриває дорогу до здобуття ними освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр”. Студенти відділення інформаційних технологій, менеджменту та туризму успішно продовжують свою освіту у групах бакалаврату, нашого коледжу, Тернопільського національного технічного університету імені івана Пулюя, Луцького національного технічного університету, Тернопільського національного економічного університету, Національного університеті “Львівська політехніка”, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, поповнили ряди успішних нині підприємств та фірм міста Тернополя, області та інших регіонів нашої держави.

Нині у навчальний процес активно впроваджуються інноваційні технології, здійснюється інформатизація та комп’ютеризація, запроваджуються сучасні стандарти освіти, відбувається перехід до нових методик навчання. Підвищенню якості знань студентів значно сприяє диференційований, індивідуальний підхід до організації навчання.

На відділенні інформаційних технологій, менеджменту та туризму ведеться підготовка фахівців за напрямами: “Туризм”, “Менеджмент і адміністрування”, “Комп’ютерна інженерія”. Навчальний процес організовується висококваліфікованим педагогічним колективом. Головним завданням є підготовка фахівців, здатних працювати у ринкових умовах, організовувати власну справу, зайняти достойне місце в народногосподарському комплексі нашої країни.

Якщо ви хочете здобути ґрунтовні знання, вирішувати науково-практичні проблеми, опинитись у світі науки і техніки і, разом з тим, не забувати, що життя прекрасне, – відділення інформаційних технологій, менеджменту та туризму задовольнить ваші прагнення.

Якщо ви прагнете працювати з цікавими людьми, побачити у своїх викладачах не тільки кваліфікованих фахівців, захоплених своєю роботою, а й справжніх друзів та співрозмовників, які вміють розуміти студентів та прислухатися до них, ви зустрінетеся з ними на нашому відділенні.

Якщо ви комунікабельна людина, яка полюбляє життя й отримує насолоду від спілкування з неординарними особистостями, – на нашому відділенні на вас чекає безліч друзів.

Якщо ж ви прагнете, не гаючи часу, подбати про свою кар’єру, заробити гроші на власне навчання, то саме в нас ви якнайшвидше реалізуєте свій потенціал. Студенти ще під час навчання мають змогу знайти роботу як у самому навчальному закладі, так і поза його межами.

Якщо ви любите розважатися, то не пропустіть День відділення інформаційних технологій,  менеджменту та туризму, яскраві видовища, дискотеки, вистави та заходи, що влаштовує студентська рада відділення, саме тоді виявляється весела вдача та романтично-патріотичний дух справжнього студента.

Якщо казати коротко і просто, то студенти відділення інформаційних технологій, менеджменту та туризму – найкращі!