Ангеліна НЕДОШИТКО, студентка групи КІ-406 ВСП «ТФК ТНТУ», – переможниця (Gold Awards) у молодіжній віковій категорії (Youth category) 20-ї виставки технологій у Малайзії Malaysia Technology Expo-2021.

Malaysia Technology Expo – це міжнародна подія, на якій новатори отримують можливість встановити зв’язок з ринком та продемонструвати свої ідеї різним виробникам, дистриб’юторам та бізнесу.  Експерти з усього світу збираються під одним дахом, дізнаються про найновіші винаходи, взаємодіють із авторами проєктів, які потрапляють у сферу їх ділових інтересів. Це чудове місце для стартаперів та людей, які шукають інвесторів.

Цьогоріч захід, через COVID-19, тривав онлайн 22-26 березня з 10:00 до 18:00 за місцевим часом, тобто з 04:00 до 12:00 за українським. Для події розробили спеціальну інтерактивну платформу з анімаціями і зручним відтворенням реального виставкового центру із залом для конференцій, залами категорій (Invention & Innovation Awards; Asian Youth Innovation Awards; Public Service Innovation Awards; Social Innovation Asia Awards; Innovation Market Place) та віртуальними будками організацій-учасників, у яких були представлені проєкти.

У конкурсі взяли участь понад 250 навчальних закладів та організацій з 31 країни світу. Ангеліна була членом української збірної від Національного центру Малої академії наук України під егідою ЮНЕСКО (National center «Junior academy of sciences of Ukraine» under the auspices of UNESCO).

Отже, проєкт «Система спортивного хронометражу ‘’SKIt’’» (Sport Timing System ‘’SKIt’’), розроблений командою ВСП «ТФК ТНТУ» під керівництвом викладача Андрія Григоровича Недошитка, який представляла Ангеліна на конкурсі, виборов І місце в секції Sports, Leisure, Recreational Equipment, Active wear, Wearables (номінація Asian Youth Innovation Awards).

Вітаємо нашу креативну команду з таким визначним досягненням і віримо, що це лише початок гучного міжнародного визнання!
#ВСП_ТФК_ТНТУ

{gallery}news/2021/2021_03_26{/gallery}