Завершився візит професора Еугена Залдівара, який з 1-го по 8-ме березня перебував в нашому навчальному закладі в рамках реалізації угоди про співпрацю, укладеної між Технічним коледжем ТНТУ імені Івана Пулюя (Україна) та Santa Fe College (Флорида, США). 

Програма перебування шановного гостя була дуже насиченою. 

Професор прочитав студентам коледжу лекції з філософії, етики та екології бізнес-процесів, використання комп’ютерних технологій та он-лайн-навчання: 

  • «What it means to be a good student»;
  • «Environmental ethics, tourism and business»;
  • «The relationship between technology and humanity»;
  • «A description of the Cuban-American experience».

На перемовинах в ТНТУ ім.І.Пулюя ректор П.В. Ясній представив загальну інформацію про навчальний процес в технічному університеті, професор Залдівар розповів про особливості здобування освіти у ком’юніті-коледжі Санта Фе. Перспективи можливостей подальшої співпраці, дистанційного навчання обговорювались під час зустрічей в облдержадміністрації та управлінні освіти і науки. 

На зустрічі з викладацьким колективом Технічного коледжу містер Залдівар поділився власним досвідом і провів майстер-клас зі створення курсу дистанційного навчання, яке в університетах та коледжах США широко впроваджене. 

Мало місце й неформальне спілкування – зокрема, під час “круглого столу”; студенти і молоді викладачі отримали відповіді на запитання стосовно системи освіти в Америці. Професор, в свою чергу, з задоволенням став гостем міжкультурного  інтернаціонального мистецького заходу «Освіта єднає – Education Unites» та святкового концерту. У переддень свята весни учасники художньої самодіяльності та іноземні студенти, які навчаються на підготовчому відділенні коледжу, порадували всіх своїми співочими і танцювальними талантами. 

Не лише студентській спільноті та педагогам запам’ятаються ці зустрічі, а й містеру Залдівару. Адже для гостя дирекцією коледжу було заплановано  ознайомлення з історичними пам’ятками Львова, оглядові екскурсії замками у Збаражі та Вишнівці, відвідування Почаївської лаври. Професор, уродженець сонячної Куби, був зачарований засніженими Карпатами в Яремче.

У Тернополі професор відвідав архикатедральний собор, який є своєрідною візитною карткою нашого міста. Закордонний гість був вражений архітектурою обласного  драматичного театру та великою кількістю історичних пам’ятників, з зацікавленням ознайомився з експонатами обласного  краєзнавчого музею.

У музеї історії Технічного коледжу містер Еуген Залдівар залишив запис у книзі почесних гостей.

 

До нових зустрічей!

Синхронний переклад під час зустрічей з професором, екскурсійних поїздок  забезпечували викладачі циклової комісії іноземних мов – Янчук М.М., Тверда І.Т., Кодлюк І.В., Олендер К.П, Боровик І.І.  

Фотозйомку заходів за участю професора здійснювали студенти Михайло Козловський та Денис Струмінський. 

Щоденник перебування професора Е.Залдівара вела Світлана Олеськів. 

 

{gallery}news/2018/2018_03_11/1/1{/gallery}

 

{gallery}news/2018/2018_03_11/1/2{/gallery}