Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області 9 червня 2026 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів географії та педпрацівників з професії «Агент з організації туризму» в роботі якого взяли участь педпрацівники ВСП «ТФК ТНТУ». У ході роботи секції учасники обговорили ряд актуальних питань:

– роль краєзнавчих досліджень у підготовці майбутніх фахівців туристичної галузі;

– використання місцевого туристичного потенціалу в освітньому процесі;

– екологічна проєктна діяльність здобувачів освіти як невід’ємна складова освітнього процесу.

Засідання пройшло у конструктивній та професійній атмосфері, сприяло обміну досвідом, ідеями та практичними напрацюваннями між педагогами області.