Упродовж квітня студенти групи СА-11 (професія «Соціальний робітник. Офіс-адміністратор») разом із майстрами виробничого навчання Оленою ПІСТУН та Галиною ЗАВІТІЙ взяли участь у серії тренінгів та сесій, організованих Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Заняття проводила тренерка Ксенія Лобода. Програма навчання охоплювала такі напрями:
• комунікація з людьми з інвалідністю;
• спілкування з ветеранами;
• профілактика падінь у людей старшого віку;
• використання допоміжних засобів реабілітації;
• особливості догляду за особами, які перенесла інсульт. Такі заходи навчають коректної взаємодії, розвінчують поширені міфи та підкреслюють важливість емпатії. Під час занять студенти виконували практичні завдання, спрямовані на формування інклюзивного світогляду. Зокрема, учасники розглядали приклади етичної та некоректної поведінки, вчилися правильно спілкуватися та надавати першу домедичну допомогу людям із різними порушеннями здоров’я. Після завершення курсу здобувачі освіти отримали сертифікати, що підтверджують набуті знання, уміння та навички.










