Викладачі циклової комісії машинобудівних технологій взяли участь у Міжнародному промисловому форумі — масштабному заході, який об’єднав провідних представників промисловості, інженерії, автоматизації та сучасних виробничих технологій.
Участь у форумі стала чудовою можливістю для професійного розвитку, ознайомлення з новітніми тенденціями галузі та налагодження співпраці з представниками підприємств і виробників сучасного обладнання.
Під час відвідування форуму викладачі ознайомилися з актуальними технологічними рішеннями за своїми професійними напрямами:
- Ігор Геник оновив знання у сфері металообробки та сучасних верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК), ознайомився з новими технологіями автоматизованого виробництва та цифрового керування обладнанням.
- Ірина Гаврищук вивчала сучасні системи та обладнання для 3D-друку й адитивних технологій, які сьогодні активно впроваджуються у машинобудуванні, прототипуванні та виробництві деталей складної форми.
- Оксана Кобельник приділила увагу питанням автоматизації виробництва, робототехніки, а також сучасним матеріалам і композитам, що використовуються у високотехнологічних галузях промисловості.
Отримані знання та практичний досвід сприятимуть удосконаленню освітнього процесу, оновленню навчальних матеріалів і підготовці конкурентоспроможних фахівців відповідно до сучасних вимог ринку праці.
Участь у таких заходах є важливою складовою професійного розвитку педагогів та забезпечує інтеграцію сучасних виробничих технологій в освітній процесу.



