7 травня, викладачем англійської мови Ларисою Гоголь, для студентів групи СА-11 та ЗЕС-12 проведено віртуальну мандрівку «Подорожуючи Європою», під час якої учасники ознайомилися з культурою, традиціями, визначними місцями та мовними особливостями країн Європи. Захід сприяв розширенню кругозору студентів, розвитку пізнавального інтересу та формуванню міжкультурної компетентності.



