Завжди відповідально й трепетно студенти нашого коледжу ставляться до відвідин захисників України, які перебувають на лікуванні чи реабілітації в тернопільських лікувальних закладах. Адже хочеться висловити слова подяки й підтримки українським воїнам, побажати їм якнайшвидшого видужання, подарувати пісню, інструментальну композицію чи поезію, розповісти про Тернопільщину, відомих людей краю. Саме така атмосфера панувала й цього разу під час зустрічі з воїнами.
Відвідини розпочали зі спільної молитви за полеглих воїнів і мир в Україні. Зворушливо звучала пісня про Святу Богородицю, адже травень – місяць її пошанування. Твір виконала Тетяна Ликавська. Зачарував присутніх музичною композицією «Дике поле» ансамбль «Галичани». До Дня Матері викладач Богдан Сушко на баяні заграв відомий твір Ігоря Білозіра «Ніби вчора». Студент Дмитро Кузь співав про вишиванку як символ українськості. Обстановка була дуже щира, привітна, доброзичлива. Воїни теж долучалися до співу, тож у лікувальному закладі звучали і «Ой, у лузі червона калина», і «Червона рута»…
Захисники України дякували студентам і викладачам нашого коледжу за гостинці, за увагу, тепло, щирість і підкреслювали, що такі зустрічі створюють добрий настрій та допомагають їм швидше видужувати.




