Учні групи СА-11 взяли участь у тренінгу “Як подружитися з емоціями», який провела викладач Ольга Єфимець.
Такі заходи сприяють розвитку емоційного інтелекту, без якого складно побудувати ефективне спілкування та взаємодію з людьми.
Учасники тренінгу дізналися про те, яку роль відіграють емоції в житті, про механізм їх виникнення; вчилися розпізнавати свої емоції та екологічно їх виражати; практикували навички правильного проживання емоцій у різних життєвих ситуаціях.
Було багато відкриттів, щирих розмов і корисних інсайтів. Адже розуміння себе й інших – важливий компонент професійного й особистісного зростання.





