28-29 листопада 2017 р. у м. Києві на базі Київського коледжу будівництва архітектури та дизайну за участі Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти провінції Цзянсу Китайської народної республіки відбувся Міжнародний форум «Освіта без кордонів».

На форумі було представлено відділ освіти міста Ляньюньган, 12 університетів, 4 інститути та 8 коледжів із провінції Цзянсу. Провінція Цзянсу є однією із східних провінцій Китаю, яка розташована недалеко від міста Шанхая, і нараховує понад 140 навчальних закладів, в яких навчається 1,9 млн. студентів (10% від усього студентства Китаю).

Делегація Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя у складі директора Калушки В.П. та заступників директора з НР Волошина В.Н. і Шевчука Я.Д. прийняла участь у роботі Міжнародного форуму. На Міжнародному форумі відбулася презентація різних можливостей співпраці з навчальними закладами провінції Цзянсу, в тому числі академічної мобільності, а також надана інформація щодо вимог до навчання в цих закладах.

В результаті плідного спілкування та перемовин були досягнуті попередні домовленості про підписання угод про співпрацю між Технічним коледжем ТНТУ ім. І.Пулюя та Чанчжоуським інформаційним професійно-технічним коледжем (м. Чанчжоу), Нанківським професійно-технічним коледжем і Нанківським політехнічним інститутом (м. Нанкін).

{gallery}news/2017/2017_12_02/3{/gallery}