18-19 травня 2012 року в Тернополі в парку імені Тараса Шевченка проходила ІV-та Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. Цей захід має своєю метою сприяння розвитку внутрішнього туризму, інформування жителів та гостей міста про різноманітність туристичних можливостей Тернопілля, а також інших регіонів України, розширення співпраці між українськими та закордонними підприємствами туристичної індустрії.

Туризм є однією з найбільш перспективних галузей економіки в області. Виставка-фестиваль сприяла популяризації Тернопільської землі, як одного з найцікавіших у туристичному плані куточків України. Особлива увага була приділена презентації та розвитку тематичних видів туризму та рекреації: активний, освітній, культурно-пізнавальний, дитячий та молодіжний, сільський зелений туризм.

Вже стала традиційною участь Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя в цьому широкомасштабному проекті. Експозиція коледжу була представлена банерами «Наша професія – агент з організації туризму», «Готуємо фахівців з туристичного обслуговування і агентів з організації туризму», «Пізнай свій край», «Мандруй разом з нами», «Музей Технічного коледжу «Просвіта»» та матеріалами профорієнтаційного спрямування.

За активну участь в роботі виставки-фестивалю коледж нагороджено дипломом.