Рада студентського самоврядування – це група активної молоді коледжу, яка не тільки успішно виконує свої прямі функції щодо навчальної та виховної роботи зі студентством, а й організовує велику кількість заходів для студентської спільноти коледжу, не лякаючись новацій, несподіваних креативних рішень та перетворень. Ось і цього року Студентська Рада організувала та провела Тиждень студентського самоврядування (28 березня – 01 квітня ), на який чекали з нетерпінням всі студенти коледжу. 
Цього дня студенти традиційно обіймають посади керівників структурних підрозділів. Цьогорічний Тиждень студентського самоврядування пройшов у рамках програми Всеукраїнської студентської конференції з питань студентського самоврядування, котра відбулася 25 березня 2011 року у Миколаєві і зібрала під гостинним дахом Миколаївського авіаційного університету представників активної молоді з усіх куточків України. Знаково, що Тернопільську область випала честь представляти саме представникам студентської спільноти Технічного коледжу в особі Голови Студентської Ради Долінського Антона.
В рамках програми Тижня студентського самоврядування Прес-центром Студентської Ради було підготовлено та проведено цикл радіопередач на тему «Студентське самоврядування – вчора, сьогодні, завтра», де висвітлювалися актуальні проблеми та перспективи розвитку студентського руху в Технічному коледжі та в Україні загалом.
Протягом усього тижня студенти організовували та проводили виховні години у власних групах. Куратором та чуйним помічником для студентів – дублерів стала тимчасовий в.о. заступника директора з виховної роботи, студентка ОВ -108 групи Цезарук Наталія.
Кульмінацією Тижня стала середа, коли студенти І –ІІІ курсів взяли на себе обов’язки викладачів-предметників На початку робочого дня Голова студради Долінський Антон та його заступники Цезарук Наталія та Шуль Юрій пройшлись по аудиторіях і привітали студентів із „професійним святом”. О 9.00 відбулася нарада Студентської Ради. Кожен виконуючий обов’язки отримав завдання на робочий день. З великим ентузіазмом поставилися до свого завдання і дублери викладачів, які відповідально провели заняття з різних дисциплін.
У четвер була проведена загальноколеджна студентська конференція на тему: “Проблеми та перспективи розвитку студентського самоврядування”. На конференції були присутні представники молодіжної організації «Айсек». Метою конференції було ознайомлення студентів з діяльністю студентського самоврядування в коледжі, презентувати роботу молодіжної організації «Айсек», робота якої спрямована на виховання молодих лідерів, та ще раз наголосити на важливості активної життєвої та громадської позиції молоді.
У п’ятницю було підбито підсумки Тижня студентського самоврядування, грамотами відзначено найбільш активних учасників. Загалом можна сказати, що цьогорічний Тиждень студентського самоврядування високо оцінено як студентською спільнотою коледжу, так і викладацьким колективом.