17.01.2018 року відбувся семінар на тему «Методи підвищення якості та ефективності освітнього процесу». Директор коледжу Калушка В.П. окреслив перспективи реформування вищої освіти України, роль та місце коледжів в системі освіти, відповідальність кожного працівника за якісну підготовку фахівця. 

Студенти коледжу привітали педагогічний колектив з Різдвом Христовим.

Про використання активних та позаурочних методів навчання в професійній підготовці студентів спеціальності «Телекомунікація та радіотехніка» розповіла викладач-методист Василишин О.З.

З функціями контролю, вимогами до оцінки знань, методами контролю знань, умінь та навичок і їх вплив на навчально-пізнавальну діяльність студентів ознайомив викладач-методист Макосій С.Т.

Досвідом застосування кейс-методів для набуття навичок використання теоретичного матеріалу в аналізі практичних проблем, формування вмінь самостійно приймати рішення в умовах невизначеності, прогнозування способу розвитку ситуацій, обговорення та вироблення рішень студентами з певного розділу навчання дисципліни поділилася викладач вищої категорії Ісаєва-Сонічева С.Є.

Для  підвищенні ефективності навчання і якості знань, формування життєвої і професійної компетентності сучасної молоді викладач вищої категорії Степусишин С.Б.  впроваджує інформаційно-комунікативні технології  навчання і виховання, які є  ефективним засобом у становленні професійного фахівця.

Методист Брикса О.Л. 

{gallery}news/2018/2018_01_19{/gallery}