📚

 ✨🇬🇧✨

Щиро вітаємо наших студентів! Цього року працювали 4 групи — і кожна з них була особливою: активною, творчою, наполегливою та мотивованою.

Під час занять учасники розвивали та вдосконалювали мовні навички, вчилися впевнено спілкуватися, працювали над вимовою, граматикою, сучасною лексикою та комунікацією. А ще – переглядали фільми та відеоролики, слухали та розбирали пісні, грали ігри та просто спілкуватися на різні теми, адже найцінніше — це атмосфера підтримки, та бажання вчитись.

Щира подяка викладачам англійської мови за професіоналізм, натхнення та любов до своєї справи:
🌟 Оксані Фук
🌟 Антоніні Католі
🌟 Ользі Кузьмі
🌟 Марії Лящук

Дякуємо всім студентам за старанність, позитив та бажання розвиватися! Ви великі молодці 👏
Нехай англійська мова відкриває для вас нові можливості, знайомства, подорожі світом та професійні успіхи!

До нових зустрічей! ✨