



Щиро вітаємо наших студентів! Цього року працювали 4 групи — і кожна з них була особливою: активною, творчою, наполегливою та мотивованою.
Під час занять учасники розвивали та вдосконалювали мовні навички, вчилися впевнено спілкуватися, працювали над вимовою, граматикою, сучасною лексикою та комунікацією. А ще – переглядали фільми та відеоролики, слухали та розбирали пісні, грали ігри та просто спілкуватися на різні теми, адже найцінніше — це атмосфера підтримки, та бажання вчитись.
Щира подяка викладачам англійської мови за професіоналізм, натхнення та любов до своєї справи:
Оксані Фук
Антоніні Католі
Ользі Кузьмі
Марії Лящук
Дякуємо всім студентам за старанність, позитив та бажання розвиватися! Ви великі молодці 
Нехай англійська мова відкриває для вас нові можливості, знайомства, подорожі світом та професійні успіхи!
До нових зустрічей! 



