12 червня 2026 року на базі Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся науково-практичний семінар обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області на тему «Сучасні підходи до викладання філологічних дисциплін у ЗФПО: від інновацій до якості знань здобувачів освіти».
Участь у заході взяли і викладачі ВСП «ТФК ТНТУ»: Ірина Лещик, методист Ради директорів ЗФПО Тернопільської області; Тетяна Бойчук, голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури; Світлана Степусишин, викладач зарубіжної літератури.
Програма зустрічі була зосереджена на актуальних питаннях викладання філологічних дисциплін у системі фахової передвищої освіти, упровадженні сучасних освітніх технологій та пошуку ефективних підходів до формування професійних компетентностей здобувачів освіти.
Більш детальна інформація про семінар на сторінці Ради директорів ЗФПО Тернопільської області за покликанням https://www.facebook.com/share/p/1CEgrsBoHC/





