Що вивчати, щоб бути справді конкурентоспроможним в IT сфері? Які потрібні знання, щоб мати доступ до передових технологій світу? З чого почати? Які перспективи та заробітна плата? Головні запитання, які стоять перед майбутніми фахівцям  IT сфери. 

ІТ сфера дуже динамічна і слідкувати за змінами є складною задачею. З метою ознайомлення із специфікою та перспективами опанування майбутньої професії, цикловою комісією «Програмних систем і комплексів»,  для студентів  була організована ознайомча екскурсія в тернопільський офіс ІТ-компанії «Magnis Enterprise Solutions». 

Компанія «Magnis» посідає чільне місце на ІТ-ринку і відома своїми здобутками у розробці програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. «Magnis»- міжнародна IT-компанія зі світовим охопленням, заснована в 2005 році. Вона спеціалізується на розробці програмного забезпечення та розробці додатків для ПК, мобільних пристроїв та Інтернету. «Magnis» – компанія, яка обслуговує клієнтів по всьому світу і діє через свої офіси в Україні, Нідерландах, Канаді та США.

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в ІТ-компанії, поспілкуватися з її провідними фахівцями, почути цікаву та змістовну лекцію про технології та напрямки роботи компанії, побачити як проводять свій вільний час працівники. 

Важливим для відвідувачів стало ознайомлення з вимогами, які висувають до майбутніх працівників. Зокрема наголошується на високому рівні володіння англійською мовою, оскільки працівники компанії безпосередньо спілкуються  із закордонними клієнтами та співробітниками. Крім того, компанія створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника. 

Також представники компанії розповіли, що  цінують у співробітників бажання працювати, ентузіазм, практичні знання, логічне мислення, оптимізм і активність. Студенти познайомилися з технологіями, які використовуються в компанії:

  • Інтернет(HTML / CSS / JavaScript, ASP.NET та ін.).
  • Додатки для Windows і Mac OS (C #, Java,C / C ++ та  ін.).
  • Мобільні додатки (IOS, Android, Java, Swift та ін.).

ІТ компанія відкрита до співпраці. Готова ділитись досвідом з студентами, щоб вони покращували свої практичні  навички. Компанія «Magnis» запрошує на безкоштовне навчання амбітних студентів, які готові розвиватись у напрямках Web, Desktop, Mobile розробок та QA.

Позитивних вражень у студентів було чимало. Висловлюємо подяку керівництву «Magnis» за надану можливість побувати на екскурсії у  компанії.

Сподіваємося, що отриманий досвід підвищить зацікавленість студентів в освоєнні своєї спеціальності, а компанія «Magnis» у майбутньому отримає достойних фахівців.

Голова ЦК «Програмних систем і комплексів»  Марціяш Г.Я.

{gallery}news/2017/2017_11_23/1{/gallery}