6-8 жовтня 2020 року відбувся «День кар’єри ЄС», який проводився Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проходив у новому форматі – online. Запрошення до участі в заході отримали і студенти нашого коледжу.

Учасники заходів могли давати свої запитання експертам, топ-менеджменту компаній та представникам вишів на Панельній дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» та в ході чотирьох тренінгів: «Будуємо успішну кар’єру у технічній галузі: отримання стипендії за програмою Еразмус+», «Як правильно досягти своїх цілей»,  «Як продати себе на співбесіді», «Психологічні ресурси в подоланні психоемоційної напруги в умовах пандемії».

Експертами на дискусії були: Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, Поліна Драч, асистентка відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Анастасія Черкащенко, стажерка відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», Оксана Качурівська, начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації, Сергій Кутузов, керівник Тернопільської філії ТОВ «Елекс», Павло Марущак, д.т.н., проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Ірина Крамар, д.е.н., директор Індо-Європейського Центру в ТНТУ (представництво Індо-Європейської Освітньої Фундації, Польща).

«День кар’єри ЄС» в Тернополі відкрив серію таких онлайн-заходів, право на проведення якого здобув Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. «Дні кар’єри ЄС» проходять щорічно в багатьох містах України протягом чотирьох років в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Детальна інформація за посиланнями:
https://euroquiz.org.ua/events/view/409
http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4124
https://job.tntu.edu.ua/den-kar-iery-yes-2020/

Панельна дискусія:
https://www.youtube.com/watch?v=UN6UxX8I6Wc&feature=emb_logo

Тренінги:
https://www.youtube.com/channel/UC8jGepgvFkBhG9pTsPR_MXA