З 26 вересня по 5 жовтня на відділенні транспорту та інженерної механіки для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» був проведений тиждень механічних дисциплін. Досвідчені фахівці циклової комісії – Зобнінська О.Я., Гаврищук І.В., Семенів О.Є., Слободний Б.М., Новіцький М.М. та Паньків В.Р. – завдяки професійному підходу до формування завдань зуміли заохотити студентів до участі у фахових, пізнавальних та розважальних конкурсах. Молоді люди мали нагоду бути учасниками олімпіади з фаху «Кращий токар», інтелект-гри «Що? Де? Як?», а також цікавого, емоційного й пізнавального квесту «Механік рулить», виборювати призові місця в спортакіаді й показати всій студентській еліті вміння співати, танцювати, емоційно висловлювати свої думки через художні імпрези, відеопрезентації груп на концертній програмі, присвяченій «Дню машинобудівника України». 

Ескурсія на виробництво – ТзДВ “Львівський завод фрезерних верстатів” – дозволила зробити ще один крок до професійного зростання майбутнього фахівця. На підприємстві студенти ознайомилися з продукцією заводу – це виготовлення металообробних, гравірувальних, копіювально-фрезерних верстатів з ручним та числовим програмних керуванням, сільськогосподарської техніки, а також ремонт елементів конструкції ґрунтообробної та дорожньої техніки, капітальний ремонт метало- та деревообробних верстатів.

З досвіду відомо, що найбільш важливими якостями майбутнього фахівця є комунікативність, активність, професійне мислення, високий рівень самопізнання та компетентність. Упровадження в освітній процес нестандартних форм та методів навчання, серед яких проведення тижнів дисциплін, дозволяють викладачам циклової комісії механічних дисциплін показати вагомість даної спеціальності в сучасних умовах, стимулює студентів до плідної й ефективної професійної діяльності. 

{gallery}news/2018/2018_10_18{/gallery}