Нещодавно підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Івано-Франківський ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ – 2026», який проходив на базі Карпатського національного університету імені Василя Стефаника. Загалом на фестиваль подано близько 200 конкурсних робіт, які представили понад 30 вишів з усієї України.
Студенти ОПП «Менеджмент» і «Транспортні технології» під керівництвом викладачки Анни Павлик взяли активну участь та успішно презентували свої роботи.
За результатами фестивалю учасники здобули наступні відзнаки:
ІІ місце у напрямі «ПРОЄКТ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ» – Мала Христина;
ІІ місце у напрямі «ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА» – Миколайчук Тетяна;
ІІІ місце у напрямі «АІ РЕКЛАМА» – Ласківська Катерина;
ІІІ місце у напрямі «ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА» розділили роботи Івасів Анжеліки та Косовича Степана;
ІІІ місце у напрямі «ФІРМОВИЙ СТИЛЬ» – Хаблюк Аліна.
Вітаємо наших переможців та бажаємо ще більше нових досягнень!