Тернополі відбувся фестиваль технічної творчості

Виставка, фестиваль – це завжди свято. Святковою атмосферою відзначався захід, проведений 28-го травня в центрі професійно-технічної освіти №1 управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації – фестиваль технічної творчості учнів ПТНЗ.
Як завжди, Технічний коледж на висоті. Члени оргкомітету заходу були вражені представленими технічними виробами. Чого тут тільки не було – і моделі пристроїв, і творчі роботи зварників і слюсарів, і вишивки, і вироби з бісеру… Королева квітів – троянда – була представлена у виконанні, крім бісеру, і з металу, і з паперу.  Біжуча стрічка – інформаційне табло – повідомляла про досягнення учнівського колективу коледжу.
Учасники заходу цікавились і друкованою продукцією, представленою учнями відділення професійної підготовки. Брошури, буклети, роздруковані електроні презентації демонстрували високий професійний рівень наших учнів.
Безумовно, особливу увагу всіх учасників виставки привернули діюча модель фрезерного верстату з числовим програмним керуванням, виготовлена лаборантом Лешковим Андрієм, і електровелосипед, розроблений та виготовлений Паламаром Мар’яном.

Фестиваль проводився відповідно до плану заходів Міністерства освіти і науки, адже 2013-й рік в Україні оголошено «Роком дитячої творчості».