14 листопада 2017 р. студенти 4-го курсу спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», викладачі та представники дирекції Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відвідали сервісний центр в м. Тернополі компанії «АГРОСЕМ», яка є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України, і завдяки своїй діяльності впроваджує передовий світовий досвід в галузі аграрних технологій, насіння сільськогосподарських культур, мінеральних добрив, техніки.

ТОВ «АГРОСЕМ» є офіційним дилером в Україні сільськогосподарської техніки всесвітньовідомої компанії John Deere (США). Сервісний центр ТОВ «АГРОСЕМ» в Тернополі надає послуги з продажу сільськогосподарської техніки компанії John Deere а також високоякісні послуги з її гарантійного та післягарантійного обслуговування, продажу запасних частин, консультацій висококваліфікованих спеціалістів та інноваційних агротехнологій систем точного землеробства та контролю Farmsight.

Студентів та викладачів дуже гостинно прийняли у сервісному центрі, ознайомили із історією компанії і її основними завданнями, сучасною сільськогосподарською технікою компанії John Deere. Також ознайомили із основними видами робіт, що проводяться висококваліфікованими сервісними інженерами компанії по проведенню регламентного технічного обслуговування, ремонту та налаштування сільськогосподарської техніки. Студенти мали змогу ознайомитися із конструкцією основних вузлів і агрегатів сучасних тракторів та інноваційними конструкторськими рішеннями компанії John Deere.

Також студентам і викладачам надали змогу пройти пробне тестування, яке проводить сервісний центр при наборі на навчання сервісних інженерів. Зміст тестів був дуже цікавий, мав практичну направленість і вимагав від студентів і викладачів не тільки знань у певній галузі техніки, але і вміння логічно думати. За результатами оцінювання студенти і викладачі непогано справилися із тестовими завданнями.

Відвідини сервісного центру в м. Тернополі компанії «АГРОСЕМ» були дуже цікавими і корисними для студентсько-викладацького складу Технічного коледжу.

Дирекція Технічного коледжу висловлює щиру подяку керівництву компанії «АГРОСЕМ» в м. Тернополі та безпосередньо працівникам сервісного центру за гостинність і надану можливість ознайомитися студентам та викладачам із сучасною мобільною сільськогосподарською технікою, а також сучасними технологіями її технічного обслуговування і ремонту.

{gallery}news/2017/2017_11_21/1{/gallery}