Вже стало доброю традицією циклової комісії автомобільних перевезень відмічати в останню неділю жовтня своє професійне свято – День автомобіліста.

Кожного року викладачі комісії влаштовують незабутнє свято для своїх студентів, адже таке свято буває лише раз на рік, тому його треба святкувати весело і так, щоб запам”яталося.

Протягом усього святкування з нагоди Дня автомобіліста групи  автоперевізників з 1 – го по 4 – ий курси беруть участь у професійних, спортивних та розважальних конкурсах і показують, наскільки вони активні, рухливі, спостережливі, азартні, ну просто фантастичні….

Оскільки знання і здоров’я – поняття нерозривні, в рамках святкування обов’язковою складовою є участь у спортивних змаганнях «Козацькі забави». Студенти беруть участь у турнірі з футболу, волейболу, тенісу, показують своє вміння піднімати гирю, підтягуватися на перекладині, перетягувати линву. Дівчата мають можливість показати своє вміння стрибати на скакалці, крутити коло та закидати у кільце баскетбольний м’яч. Але і викладачі не менш азартні учасники спортивного дійства.

Особливо з нетерпінням студенти очікують на Авто – шоу «Я і моя машина», де вони мають можливість показати всі свої знання з Правил дорожнього руху, водіння, паркування і т.д.

Не залишаються поза увагою і професійні конкурси, на яких студенти показують свій рівень знань та мають можливість застосувати на практиці здобутті знання з дисциплін за професійним спрямуванням.

Один з днів святкування Дня автомобіліста присвячується обов’язково дівчатам студенткам і проходить він під гаслом «Хід королеви». Дівчата показують свої кулінарні здібності, винахідливість, дотепність, гумор та креативність при створені костюмів автомобіліста для дефіле.

Не менш захопливо проходить аукціон «Колесо фортуни», на якому студенти за особливу валюту «шини» мають можливість придбати цікаві лоти на автомобільну тематику та отримати додатковий бал до екзамену чи заліку.

Свої привітання з нагоди Дня автомобіліста студенти висловлюють в щоденних радіогазетах та на стінгазетах, які прикрашають коридори коледжу.

Цікаво святкують День автомобіліста і на сцені актового залу, де проходить інтелект – шоу «Авторинг» і огляд художньої самодіяльності.

Завершальним етапом святкування є вручення грамот та дипломів переможцям різноманітних конкурсів.

Ласкаво просимо на навчання до нас у Технічний коледж!!!