Тісна співпраця Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та підприємства Autocam Poland Sp. Zoo (Польща, м. Кам’яна Гура, Нижньосілезьке воєводство), започаткована навчальним закладом ще 3 листопада 2016 року, сприяє вдосконаленню рівня практичної підготовки студентів спеціалізації “Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях”.

З 23 лютого  по 26  травня 2017 року на підприємстві проходили технологічну та переддипломну практики семеро студентів четвертого курсу групи ОМР-400. Робота на токарних верстатах-автоматах та багатофункціональному обладнанні з ЧПК дозволила їм вдосконалити і закріпити практичні навики, необхідні для проектування й виготовлення деталей машин і механізмів, підготувала молодих людей до  продуктивної праці по закінченню навчального закладу.

Враховуючи велике значення практичної підготовки на підприємстві, яке оснащене найновішим верстатним обладнанням та сучасною вимірювальною технікою, вслід за першою групою студентів  з 4 червня по 19 липня 2017 року були направлені на виробничу практику студенти третього курсу групи ОМР-300 у складі Андрійчука Остапа, Бацька Степана, Голюка Андрія, Демидася Олега, Ковальчука Олександра, Лабенського Максима, Чорноокого Андрія та Шмагая Андрія. Під керівництвом висококваліфікованих фахівців фірми Autocam Poland Sp. Zoo молоді люди отримують практичні навики інструментальної обробки на спеціалізованому обладнанні, навчаються контролювати виробничий процес, налаштовувати верстати з ЧПК, проводити вимірювання точності виготовлених деталей. По завершенню виробничої практики студентам буде присвоєно третій розряд токаря. Практиканти швидко адаптувалися до іншомовного середовища, добре зуміли налагодити свій побут, допомагають один одному засвоювати ази такої цікавої, але водночас  відповідальної роботи по виготовленню деталей для вузлів і механізмів машин різних торгових марок. Здобуті навики роботи на виробництві дозволять їм більш продуктивно вивчати спеціалізовані предмети на четвертому курсі та захистити диплом молодшого спеціаліста.

21 червня 2017 року у стінах навчального закладу вже вдруге відбулася зустріч представників підприємства Autocam з адміністрацією коледжу, викладачами циклової комісії механічних дисциплін та студентами спеціалізації “Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях” і їх батьками. Цього разу директор фірми Marian Krzysztof Wachtl та керівник відділу управління персоналом Tomasz Baranowski не тільки розповіли про досягнуті результати економічного зростання свого підприємства за 2016 рік, але й поділилися перспективами розвитку і планами подальшого розширення виробничої діяльності фірми на майбутні періоди. Приємно також було отримати в подарунок від представників компанії цифрові прилади для точного вимірювання лінійних і кутових розмірів, які будуть використовуватись на практичних заняттях з дисциплін «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», «Технічна механіка», «Металорізальні верстати та автоматичні лінії», «Технологія машинобудування» та ін.

Дирекція ТК ТНТУ ім. І. Пулюя та викладачі циклової комісії механічних дисциплін мають надію, що подальша співпраця з підприємством Autocam Poland Sp. Zoo буде сприяти формуванню висококваліфікованих фахівців технічних спеціальностей коледжу.

{gallery}news/2017/2017_07_15/2{/gallery}