Ангеліна Недошитко, студентка гр.КІ-406, під керівництвом наукового керівника Недошитко А.Г. представили проєкт «Система спортивного хронометражу SKIt» у номінації «Електроніка та приладобудування», де посіла 3 місце. Представили робочий та протестований у роботі пристрій. Ангеліна захищала даний проєкт онлайн, давала відповіді на запитання строгого журі.

Одинадцятий рік поспіль це змагання учнівських інновацій допомагає школярам та студентам втілювати свої технологічні проєкти. Однак уперше Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» робила це у режимі онлайн. Рекордною стала кількість учасників – 164 учні та 146 наукових проєктів.

Переможців та призерів нагородили сертифікатами різного номіналу (залежно від місця) на купівлю товарів в інтернет-магазині. Абсолютно всі учасники виставки-конкурсу отримали право на візит у Музей науки.

Крім журі, за учасниками пильно стежили експерти бізнес-інкубатора НЦ «МАНУ» «Ukrainian Future». Вони дібрали ті проєкти, які мають стартап-перспективи Проєкт Ангеліни отримав сертифікат на програму «UF Startup School Beginner» від UF. Навчання за вказаною програмою відбудеться навесні 2021 року. Вона дає шанс зробити перший крок у стартап-середовище й отримати допомогу бізнес-менторів та експертів, тренерів. Переможці програми змагатимуться на українських і міжнародних конкурсах стартапів та інноваційних проєктів.

З МАН надійшов лист, який засвідчує, що Ангеліна Недошитко є однією з переможниць відбору на міжнародні заходи 2021. Напередодні конкурсу відбувалася співбесіда викладача МАНу з Ангеліною, на якій вони спілкувалися винятково англійською мовою з питань проєкту.

Методист Брикса О. Л.

 {gallery}news/2020/2020_12_20/1{/gallery}