29 жовтня відбулася четверта щорічна конференція для студентів та ІТ-початківців Тернополя “Файне.ІТ-2020” онлайн.

  • На учасників заходу чекали:
  • найомства з ІТ-компаніями міста;
  • корисні поради від працівників галузі;
  • неформальне спілкування та відповіді на запитання;
  • інформація про актуальні технології та мови програмування, безкоштовні і платні курси, а також інші можливості для охочих потрапити в ІТ.

Не залишилися осторонь і студенти коледжу зі спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та 122 «Комп’ютерні науки», а також викладачі циклових комісій «Комп’ютерних систем і мереж» та «Обслуговування програмних систем і комплексів». Під час заходу учасники поставили спікерам провідних ІТ-компаній міста велику кількість запитань, змагалися за фірмові подарунки, отримали цінні поради від професіоналів. Студенти старших курсів цікавилися вакансіями, які оприлюднили компанії, та необхідними вимогами до кандидатів в сучасних умовах. Окремі спікери уже добре знайомі студентам, адже неодноразово брали участь у тижні комп’ютерних дисциплін. Між коледжем і Ternopil ІТ Cluster підписаний меморандум про співпрацю, яка продовжується навіть в умовах пандемії.

Велику увагу співпраці Ternopil ІТ Cluster з коледжем приділяють Катерина Міхайліді (керівник Ternopil ІТ Cluster), Анатолій Денис (Founder & CEO at SaaSJet), Сергій Кутузов (Head of ELEKS Ternopil Office), а також викладачі коледжу, зокрема Юзьків А.В., Марціяш Г.Я., Недошитко А.Г., Капаціла І.Б., завідувач відділення електронних апаратів Приймак В.А., завідувач відділення інформаційних технологій, менеджменту, туризму та підготовки іноземних громадян Кодлюк І.В. та інші.

Переконані, що, не дивлячись на негаразди сучасного світу, нам спільно вдасться підготувати достойне покоління нових молодих фахівців, які займуть гідне місце в ІТ галузі.