З 01березня по 05 березня 2021 року в ВСП «Тернопільський фаховий коледж» проходив тиждень природничих дисциплін, під час якого було проведено багато цікавих та змістовних заходів, вікторин, конкурсів.

Викладач хімії Ткач Г.М. провела навчально-виховний захід «Хімія в горнятку кави», метою якого було розширити знання студентів про органічні сполуки, які входять до складу зерен кави, заохочувати студентів до вивчення хімії, стимулювати пізнавальну активність студентів, виховувати культуру поведінки в товаристві та за столом.

{gallery}news/2021/2021_03_23/1{/gallery}

У рамках проведення тижня природничих дисциплін викладач фізики Алексевич Н.С. провела пізнавально-виховний захід “Пернаті вісники весни” під час якого студенти дізналися, що фізика – це не тільки формули і розв’язування задач, що фізика оточує нас скрізь і всюди, супроводжує в повсякденному житті.

Під час майстер-класу із виготовлення пташки студенти групи Т-215 вивчали різні види деформацій, дізналися багато цікавої інформації про птахів, про роль птахів у природі та житті людини.

{gallery}news/2021/2021_03_23/2{/gallery}

Як не стати жертвою маніпуляцій? Відповідь на це запитання отримали студенти під час проведення навчально-виховного заходу «Основи медіаграмотності», який провела викладач охорони праці та безпеки життєдіяльності коледжу Брояк В.О.

Студенти розширили свої знання з медіа-освіти, ознайомилися з ознаками і видами маніпуляцій у медіапросторі, навчилися розпізнавати   маніпулювання в медіа та  фейкову інформацію, аналізувати різні джерела інформації, працювати в групах.

{gallery}news/2021/2021_03_23/3{/gallery}

У віртуальну туристичну мандрівку в гори відправилися студенти груп М-108 і Т-115 і викладач фізики Крива Л.П. Під час проведення навчально-виховного заходу «Туристична мандрівка в світ фізики» студенти проявили зацікавленість, допитливість, вміння шукати та узагальнювати інформацію. Вони  пили чай, відгадували загадки, пропонували прислів’я, пояснювали природні явища, з якими ми стикаємося щодня, їх зв’язок з фізичними законами, висловлювали свою точку зору, власну думку, обґрунтовували її.

{gallery}news/2021/2021_03_23/4{/gallery}

Цікавою була і віртуальна подорож за кордон. Студенти готували інформацію про банкноти країн, на яких зображені видатні вчені-фізики, які зробили внесок своїми науковими відкриттями і досягненнями у розвиток фізики, а також інформацію про країни, в яких вчені-фізики народилися і працювали. Під час заходу студенти дізналися багато цікавого, нового і пізнавального не тільки з фізики, а й з географії, української мови і літератури, хімії, біології, екології.

Під час проведення Тижня природничих дисциплін у коледжі було проведено акцію «Подаруй книгу захисникам України».

До цієї благодійної акції долучились студенти груп ТР-104, М-108, ТТ-111, КН-121, ЕА-124. Незабаром ці книги будуть передані нашим захисникам в зону проведення АТО. Ми переконані, що наша підтримка надзвичайно важлива для бійців на передовій. Адже такі краплинки добра додають бойового духу кожному герою та вселяють віру в те, що про них не забувають.

{gallery}news/2021/2021_03_23/5{/gallery}

Протягом тижня діяла виставка  стінгазет в холі І поверху, щоденно лунала радіогазета.

{gallery}news/2021/2021_03_23/6{/gallery}

Тиждень природничих дисциплін закінчився, але продовжуватиметься праця викладачів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес студентів до вивчення біології, хімії, фізики, екології, безпеки життєдіяльності  та бажання вчитися.

Крива  Л.П., голова циклової  комісії природничих дисциплін