20 січня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя»  відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Туризм» та «Менеджмент».

Цьогоріч  39 студентів отримали дипломи, 10 – з відзнакою. Серед випускників –стипендіати Президента України Наталія Хемій,  Олександр Цимбалюк та стипендіат Верховної Ради України Катерина Кавка.

На щасливе майбутнє випускників благословив священик церкви св. ап. Петра отець Юстиніан.

Успішного життєвого та професійного шляху побажав молоді директор фахового коледжу, к.т.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області Володимир Калушка.

Завідувач відділення інформаційних технологій, менеджменту, туризму та підготовки іноземних громадян Ігор Кодлюк зачитав наказ про випуск молодших спеціалістів та побажав випускникам широкої та світлої дороги у житті, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості.

Класні керівники випускних груп Богдана Мартинюк та Ірина Оніщук високо оцінили прагнення своїх вихованців до знань у нелегкий час карантину, блекауту та тривог. Попри все, в опануванні обраними спеціальностями вони досягли високих результатів, які стануть фундаментом в професійній кар’єрі. Також була відмічена їх висока активність у громадському житті фахового коледжу. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Мартин побажала випускникам щасливого майбуття; вдосконалювати свої вміння і таланти та збагачувати здобуті знання. Усіх зворушлив танець, на який випускники запросили своїх батьків.

Святковий настрій всім учасникам свята забезпечили яскраві номери у виконанні учасників художньої самодіяльності фахового коледжу, які підготували керівники Лариса Лірська, Богдан Луцишин та Тетяна Ликавська. Значний вклад в проведення святкового дійства внесла педагог соціальний Христина Мельник.