13 вересня 2021 року студенти групи КН-221 ВСП «ТФК ТНТУ» разом з викладачем української мови та літератури Тетяною Бойчук взяли участь у презентації книги Дмитра Вербича «Точка неповернення». Захід відбувся в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Дмитро Вербич (Дмитро Іващенко) – політолог за освітою, мандрівник-професіонал, громадський активіст, боєць-доброволець, захисник Донецького аеропорту, автор і ведучий спецпроєкту про мандри «По азимуту». Нагороджений знаком «За оборону Донецького аеропорту», орденом «Лицарський хрест добровольця».

«Точка неповернення», як зазначено в анотації,  – це історія про сучасних українських лицарів з різним способом життя, для яких в одну мить настала точка неповернення – точка, після якої життя вже не може бути таким, як до того. Це книга про активну фазу бойових дій 2014 – 2015 років, про багатоликість ворогів, про вміння приймати рішення, від яких залежить не лише твоє життя…

Завдяки організаторам, зустріч вийшла теплою, змістовною, емоційно насиченою, адже ти не можеш залишатися байдужим, коли у твоїй країні і досі йде війна.

Більше інформації про захід у статті http://teren.in.ua/2021/09/13/u-ternopilskij-bibliotetsi-veteran-dobrovolets-rozpoviv-pro-vijnu/ та сюжеті https://www.youtube.com/watch?v=E5CSwthZ91k.