1 жовтня у ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя» відбулась концертна програма, присвячена Дню працівника освіти України та Міжнародному дню туризму.  Святкове  дійство проходило на території фахового коледжу, перед входом у навчальний корпус №1. У концертній програмі були представлені сценічні постановки, вокальні та хореографічні номери у виконанні студентів спеціальності «Туризм», відділення інформаційних технологій, менеджменту, туризму та підготовки іноземних громадян, а також учасників художньої самодіяльності фахового коледжу.

Із вітальним словом виступили заст. директора з НР Ярослав ШЕВЧУК, заст. директора з НВР Галина МАРТИН та голова циклової комісії туризму та туристичного обслуговування Галина МАЦИКУР. Даруючи художні номери,  виконавці відчували, як до них повертається тепла вдячність педагогів, –тих, хто кожного дня допомагає їм осягати нові вершини знань.

Заходи підготували культорганізатор Ігор ЩЕРБАНЮК,  художні керівники Наталія ЛУК’ЯНЧУК, Лариса ЛІРСЬКА,   Владислав МАКОДА (технічне забезпечення), а також викладачі циклової комісії туризму та туристичного обслуговування Галина МАЦИКУР, Марта ЛЯСОТА, Ірина ОНІЩУК.