🎓Тернопіль – місто, де навчаються впродовж життя

👍 Ділимося з вами хорошою новиною!

У Відокремленому структурному підрозділі «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» 29 вересня 2022 року відкрили Центр перепідготовки та соціально-психологічної підтримки «ВЕКТОР ЗМІН» для внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Стрічки перед входом до центру перерізали Віктор УСТЕНКО, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації, Анатолій КУРИЛЯК, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, Володимир КАЛУШКА, директор Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя. Про мету створення центру розповіла координаторка проекту та голова Благодійного фонду «Частинка добра» Оксана РЕДЬКВА.

Проект реалізовано у рамках Програми грантів для учасників програми обмінів Посольства США в Україні та за підтримки Благодійного фонду «Частинка добра».

Це інтенсивна навчальна програма, яка дасть можливість для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), учасників бойових дій та членів їхніх сімей не лише отримати психологічну допомогу, але й опанувати нові навички.

На базі Центру будуть доступні курси:

✔Розмовляй і пиши українською грамотно

✔Соціально-психологічна адаптація

✔Розмовляй і пиши українською грамотно

✔Основи відеомонтажу

✔Основи зварювання

✔Бізнес з нуля

✔Англійська мова

✔ІТ-курс

✔Мандруємо самостійно

✔Розмовна німецька мова

❗️Навчання стартує 4 жовтня о 17:00. АДРЕСА: вул. Л. Курбаса, 13.

Хутчіш реєструватися на щось корисне та цікаве.

ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ👇https://forms.gle/TsdFHExLu5QWXG3p8