У рамках проведення Тижня економічних дисциплін 15 листопада 2022 року д.е.н., координатор проектів з фінансової грамотності Віталій Письменний для студентів ВСП «Тернопільський фаховий коледж» Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя провів тренінг «Щастя в грошах / Не в грошах щастя».

Його учасники, студенти спеціальності «Менеджмент» спробували розібратися, чому щастя не в грошах, а в інших більш важливіших речах у нашому житті. Багато хто з нас думає, що якщо у них буде достатня кількість коштів, то стануть щасливими, позаяк зможуть дозволити собі наймодніші, технологічні та брендові речі чи, наприклад, подорожувати по світу, а їхнє життя буде легке і яскраве. Так міркують і багатії, і бідні. Дійсно, гроші роблять наше життя більш контрольованим, комфортабельним та зручним. Утім, вони ніколи не зроблять нас щасливими самі по собі. Зрозуміло, що і серед багатих є щасливі люди, але не гроші є першопричиною цього.

Тема грошей завжди є актуальною і постійно присутня в нашому житті. Гроші – це всього лише засіб, який дозволяє жити повноцінно, досягати певних цілей. Вони також впливають на внутрішній світ людини, її мрії, на ставлення до навколишнього світу і самого себе.

Учасникам тренінгу було запропоновано декілька простих способів, як гроші можуть зробити щасливими. Їх можна використовувати на добрі справи, і тоді вони зроблять щасливішими інших людей, а якщо ж ними користуватися не правильно, то їх руйнівна дія може заподіяти шкоду.