Студент Технічного коледжу Владислав Щербань (група ОМР-300) — чемпіон України з велоспорту. Тернопільські спортсмени вже мали нагоду стартувати в гонках на треку та на шосе. Цього разу команда в складі 5 чоловік представляли Тернопільщину на відкритому весняному Чемпіонаті України в багатоденній гонці серед юніорів та юнаків. Змагання проводились в м. Рівне. В складі 15 команд з усієї України стартувало більше 150 учасників.

Спортсмени з загальному за 4 дні перегонів подолали 195 км із середньої швидкістю 34 км/год. «Багатоденна» складалась із командної гонки, двох групових гонок та заключною стала індивідуальна гонка на час.

Студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та вихованець велосипедної бази Владислав Щербань здобув перемогу в особистому заліку багатоденної гонки. Свою перемогу Владислав «вирвав» після індивідуальної гонки і з перевагою всього у 5 секунд став чемпіоном України в категорії юніори. Відмітимо що минулого року він посів другу сходинку п’єдесталу тож виграти зараз було його головною метою.

Вітаємо переможця та бажаємо йому ще не один раз підніматись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

{gallery}news/2016/2016_05_09/2{/gallery}