2 лютого 2023 р. учні третього курсу Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І Пулюя» завітали на кафедру географії та методики її навчання географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка з метою профорієнтації. Учнів супроводжували викладач туристичних дисциплін Тетяна Грухіна та майстер виробничого навчання Тетяна Єрмакова.

Перед учнями виступила завідувач кафедри, проф. Леся Заставецька, яка розповіла про переваги навчання на освітніх програмах кафедри. Вона окреслила можливості подальшого працевлаштування для випускників кафедри, наголосила на практичноорієнтованому навчанні, застосуванні новітніх технологій під час вивчення географії.

Доцент Богдан Гавришок ознайомив гостей із особливостями вступу на спеціальності кафедри. Він  звернув увагу на переваги, які надаються пільговим категоріям абітурієнтів, можливості поселення у гуртожитки університету тощо. Доц. Богдан Гавришок зазначив, що професія вчителя завжди буде актуальною і зараз попит на неї лише зростає.