У житті випускників Тернопільського фахового коледжу настає час, коли потрібно зробити відповідальний вибір: піти працювати чи продовжити здобувати освіту?
Зорієнтуватись у тонкощах вступної кампанії нам допомогли Людмила Малюта, професор, доктор економічних наук й Ірина Галицька, асистент кафедри Управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Зустріч відбулася 7 лютого в Центрі національного і культурного відродження ” Просвіта” для студентів групи Т-315 ( спеціальність 242 “Туризм”) та учнів групи АТМ – 37 ( професія ” Агент з організації туризму; Майстер готельного обслуговування”). Гості зауважили, що набувши професійних компетентностей в коледжі, студенти можуть продовжити ступеневу освіту за спеціальностями 242 Цифрові інновації в туризмі та 241 Готельно-ресторанна справа, вступивши на 2 курс Технічного університету для здобуття ступеня бакалавра.
Людмила Ярославівна та Ірина Богданівна запропонували молоді брати активну участь у студентських конференціях, майстер-класах та інших заходах, які  проводяться в  Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
Дякуємо за цікаву і змістовну бесіду, плануємо продовжувати  плідну співпрацю.