Новорічні та Різдвяні свята – це завжди радість і трепетне очікування чуда, котре обов’язково прийде засніженої ночі разом із ароматом хвої, солодощів та фруктів.

Кожна дитина з нетерпінням та завмиранням серця чекає настання цієї  святкової пори, сповненої подарунків, веселощів та сподівання на диво.  У такі дні особливо потребують ласки та духовного тепла діти, котрі з тих чи інших причин позбавлені родинного затишку та люблячої сім’ї.

Саме такими дітьми з притулку «Пресвята родина» протягом тривалого часу опікується Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя. Цьогоріч, як і чимало попередніх років поспіль, за активної участі членів Студентської Ради у коледжі пройшла масова акція зі збору коштів та іграшок для вихованців «Пресвятої Родини» під назвою «Пошта святого Миколая».  Силами студентів та працівників коледжу було зібрано понад 1500 грн., іграшки та ласощі для маленьких вихованців притулку, а також підготовано та проведено розважальну програму.

Студентська Рада та виховний відділ висловлюють щиру вдячність всім небайдужим, хто долучився до цієї акції. Нехай ваші родини завжди наповнюються благословенним світлом Господнього Благословаення, а у серцях та душах незмінно панують мир та спокій, щастя та радість, добро та любов. Веселих Новорічнх та Різдвяних свят!