Позаду неймовірно складний 2021/2022 навчальний рік. Студентам і викладачам упродовж тривалого часу довелося працювати дистанційно то через пандемію коронавірусу, то через повномасштабне вторгнення російської армії. Але наша талановита молодь черговий раз довела, що їй усе до снаги, а той, хто наполегливо працює, завжди досягне бажаного результату, незважаючи ні на що.

В особистих кабінетах учасників НМТ з’явилися перші офіційні результати. З великою гордістю та радістю повідомляємо, що Відокремлений структурний підрозділ «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» має своїх нових рекордсменів.

Щиро вітаємо студента групи КН-321 Назара Парносова, який отримав по 200 балів відразу з двох предметів: математики та історії України.

Ґратулюємо Дмитрові Баб’яку (КІ-306), Дмитрові Гнідому та Остапові Івасіву (КН-321), які показали абсолютний результат з математики, а також Вероніці Сойці (КН-321) за 200 балів з історії України.

Дякуємо викладачам Анні Володимирівні Погорілець, Зіновії Іванівні Кметь, Ірині Ігорівні Вахрів за високий рівень підготовки здобувачів освіти.

Пишаємося своїми талановитими студентами та невтомними викладачами й бажаємо їм досягнення нових життєвих і професійних вершин!

Назар Парносов

Остап Івасів

Вероніка Сойка

Дмитро Баб’як

Дмитро Гнідий