23 та 29 червня 2022р. компанія Google Україна з Міністерством освіти і науки України організували онлайн-тренінги для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої та вищої освіти. Разом з нашими викладачами зареєструвалося більше 5 тисяч учасників, що свідчить про перманентно високий інтерес до розвитку цифрових компетентностей, до самовдосконалення наших освітян. Не зважаючи на війну, освітяни продовжують навчатися, розвиватися для себе і для країни.  

   Сертифікований тренер компанії Google Антоніна Букач змістовно, насичено, продуктивно ознайомила викладачів з розширенням можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу  ЗФПО, розглянула головні переваги та особливості рішень Google for Education. Здійснено огляд основних освітніх інструментів та функцій Google Workspace for Education, практичних рекомендацій щодо використання Google Академія, продемонстровано можливості Розширеного пошуку Google та Google сповіщень та інших характеристик інструментів Google.

   Тренінг щодо можливостей використання платформи You Tube у освітньому процесі покликаний ознайомити освітян з головними функціями  та принципами роботи  You Tube, розкрити можливості для застосування цієї платформи, поділитися порадами, підказками як ефективно використовувати платформу, шукати навчальні матеріали, використовувати їх для онлайн-навчання в синхронному та асинхронному форматах, а також про особливості інтеграції платформи до освітнього процесу.

   На семінарі та тренінгу були представлені величезні набори послуг, їх розміщення і можливості використання. Дані заходи сприяли підвищенню рівня цифрових навичок та вмінь викладачів ЗФПО для проведення успішного освітнього процесу.

Методист Олександра Брикса