Ось і відбулись захисти дипломних проектів студентів групи АТ-401, які навчались за спеціальністю 274 “Автомобільний транспорт” та освітньою програмою “Обслуговування автомобілів і двигунів”, а також студентів групи АТ-419ск, які навчались за освітньо-професійним ступенем “Фаховий молодший бакалавр”.

Комісії по захисту дипломних проектів працювали 5 днів в період з 23 по 28 червня 2022 року. Всього в групі АТ-401 диплом захистили 37 студенів, з них 4 отримали диплом з відзнакою, а в групі АТ-419ск – 23 студенти, з них 2 – з відзнако.

Слід відзначити, що цьогоріч захисти, як і всі консультації та обмін інформацією між студентами, керівниками та консультантами вперше  проходили повністю в електронній формі. Нажаль війна, розв’язана росією проти України внесла свої поправки в наше життя, і в тому числі в традиційний процес очного захисту дипломних проектів.

Проте варто відмітити, що студенти швидко адаптувались до нових реалій, перебороли всі труднощі віртуальних комунікацій, ба більше – зрозуміли всі переваги електронного обміну інформацією за допомогою технологій, які в більшості випадків вже часткового були їм знайомі.

Також членів комісії відверто здивувала якість представлених дипломних проектів, інноваційність тематики та креативний підхід до вирішення на перший погляд складних інженерних задач. Більшість проектів були високо оцінені головами екзаменаційних комісій.

Колектив фахового коледжу щиро вітає студентів з таким важливим кроком в їх житті, сподівається, що це стане хорошою основою їх майбутнього кар’єрного росту, бажає міцного здоров’я, наснаги, нових звершень, не зупинятись на досягнутому та мирного неба нам усім!