3 листопада  2021 року відбулося засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів Радіотехніки та телекомунікаційних технологій  закладів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів, на базі Вінницького фахового технічного коледжу в on-line режимі.

До участі у ВМО долучились представники 16 навчальних закладів із 14 областей України, в тому числі і всі викладачі циклової комісії телекомунікацій та радіотехніки Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя».

На розгляд учасників ВМО була представлена наступна програма:

1) Як коледжі можуть долучатись до європейських програм підтримки цифрових інновацій (доповідач – Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ).

2) Особливості європейських проектів у сфері 5G та виклики для України (доповідач – Роман Одарченко, д.т.н., завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Національного авіаційного університету, м. Київ).

3) Електронні освітні ресурси в професійній діяльності педагога (доповідач – Світлана Жуковська, к.п.н., завідувачка лабораторії цифрових та медіатехнологій в освіті Науково-методичного центру ВФПО).

4) Практикум з інформаційних технологій в телекомунікаціях та радіотехніці. Особливості проведення в умовах очного та змішаного навчання (доповідач – Сергій Цирульник, к.т.н., голова циклової комісії радіотехніки Вінницького фахового технічного коледжу).

5) Обговорення проектів стандартів фахової передвищої освіти за спеціальностями: 171 Електроніка та 172 Телекомунікації та радіотехніка (учасники методичного об’єднання).

Проекти стандартів представили:

  • голова підкомісії спеціальності 172 НМК №4 сектору фахової передвищої освіти науково-методичної ради МОН України, заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського коледжу зв’язку, к.т.н. Олексій Коновалов;
  • заступник голови підкомісії спеціальності 171/153 НМК №4 сектору фахової передвищої освіти науково-методичної ради МОН України, голова випускової циклової комісії радіотехніка Вінницького технічного фахового коледжу, к.т.н., доц. Сергій Цирульник.

6) Обговорення порядку проведення та типу завдань X Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів закладів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів за спеціальностями 171 Електроніка та 172 Телекомунікації та радіотехніка (оргкомітет олімпіади).