З 01.12.2022 по 06.12.2022 у ВСП “Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя” проходив навчальний курс за програмою “Набуття компетентності спостереження за станом здоров’я отримувачів соціальних послуг. Сприяти отриманню ними реабілітаційних та медичних послуг відповідно медичним рекомендаціям” з професії “Соціальний робітник”.

Слухачі ознайомилися із функціональними обов’язками соціального робітника, роботою Територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

Викладач Лукашук Любов Ярославівна розказала про особливості медико-соціальної реабілітації людей похилого віку, а саме використання фізичних вправ, масажу, трудотерапії.

Теслюк Ольга Олександрівна провела практичне заняття для слухачів з надання долікарської допомоги при травмуваннях, пораненнях, опіках, втраті свідомості та способи транспортування хворих

Про догляд за літньою людиною в домашніх умовах, особливості особистої гігієни, використання найпростіших методів фізіотерапії, догляд за важкохворими провела майстер виробничого навчання Гупка Віра Михайлівна.

По завершенні навчального курсу слухачі отримали відповідні сертифікати