Про це розповіли запрошені гості дружніх просторів 🤩

Цього місяця у наших хабах відбулися зустрічі дітей та молоді з успішними жителями їхніх громад. Спортсмени та художники, громадські активісти та бізнесмени, діячі науки та освіти завітали у дружні простори та з власного досвіду розповіли, як досягаються цілі.

🚀 Кожен гість згадав, з чого він розпочинав кар’єру. Усі зазначили, що не тільки талант, а й працьовитість та наполегливість, любов до своєї справи та оптимізм допомагають подолати труднощі та втілити задумане.

Підлітки дізналися, як це — бути лідером чи неформалом, чому важливо працювати на користь суспільства, які перешкоди та можливості стоять на шляху до самореалізації.

💪 За підтримки гостей учасники й самі спробували на собі їхні ролі: подумали над веденням бізнесу під час війни, долучилися до спортивного тренування, намалювали власні картини та ще багато цікавого!

Зустрічі подарували море позитивних емоцій як молоді, так і дорослим 👍

Тож, незалежно від віку, мрійте сміливо, ставте великі цілі та робіть майбутнє кращим!

А ми вас з радістю підтримуватимемо 💚💜

✨ Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.