Студентські роки … У кожного з нас ці слова викликають найрізноманітніші асоціації – палке кохання,  вірні друзі, перші кроки на шляху до обраного фаху… і, звичайно ж, відпочинок! Недарма у народі побутує думка, що саме студентство найкраще уміє відпочивати та розважатися.

А прикладом того, як можна гарно, змістовно, весело та з користю провести час у хорошому товаристві, можуть служити студенти Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, котрі щороку урочисто відзначають своє «професійне» свято – День студента.

Ось і цьогоріч, 18 листопада, студенти та викладачі Технічного коледжу зібралися в актовій залі великою дружною родиною на це традиційне свято.

Після привітального слова адміністрації коледжу у особі заступника директора з навчальної роботи, завідувача відділенням комерційного навчання та туризму, Шевчука Я. Д. настав час розважальної програми під назвою «Дебют першокурсника», котра щороку знайомить студентську спільноту з молодими поповненням, котре вступає під гостинне крило «альма-матері». Цього року Дебют першокурсника відбувся особливо яскраво, святково, та урочисто. Свої таланти, захоплення та творчі вміння продемонстрували майбутні програмісти та менеджери, організатори транспортних перевезень та майстри з ремонту радіоапаратури.  Було все – пісні під гітару і зворушлива мелодія Шуберта на фортепіано, запальні танці і театралізовані дійства, проникливі романси про кохання і студентська «Фелічіта», вірші та гуморески, слова привітання і  побажання успіху.

Жоден Дебют Першокурсника у Технічному коледжі не відбувається без відкриттів та приємних сюрпризів. 2011 рік не став виключенням. Саме цього року на сцену коледжу вперше вийшли першокурсники – майбутні працівники в галузі туризму. Цей напрямок підготовки відкрився у коледжі лише цього року, але вже зараз вважається одним із найбільш перспективних. Іще одним сюрпризом став вокальний номер у виконанні студента коледжу Вандамма Погосяна, котрий здивував журі та підкорив серця всіх присутніх зворушливим романсом. Слід відзначити, що В. Погосян відомий не лише на Тернопільщині, але й далеко за її межами,  він здобув безліч спортивних нагород та неодноразово ставав переможцем регіональних  та всеукраїнських змагань зі спортивної боротьби. Можна з гордістю відзначити, що студенти Технічного коледжу є постійними учасниками та переможцями не лише спортивних змагань, але й конкурсів та олімпіад з фахових та загальноосвітніх дисциплін, завдяки чому коледж посідає передові позиції в галузі професійно-технічної освіти на теренах Тернопільщини.

Ось так весело та яскраво відпочиває студентська молодь у Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя. Тож сили їм, натхнення та наснаги на шляху до професійного становлення!