Кожного року в останню неділю жовтня відзначається професійне свято – День автомобіліста та дорожника. Так і ВСП Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, готуючи спеціалістів з «Транспортних технологій (на автомобільному транспорті)», не забуває про відзначення цієї дати.

Циклова комісія транспортних технологій з року в рік працює над вихованням студентів не тільки як професійних працівників,  а й гідних громадян своєї держави.

У зв’язку з продовження карантину та обмежувальними заходами у боротьбі з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 святкування Дня автомобіліста та дорожника проходило в режимі онлайн.

В період з 25 по 31 жовтня циклова комісія транспортних технологій проводила різноманітні конкурси. Юні спеціалісти проявили свою майстерність, обізнаність, креативність. Цьогоріч для проведення конкурсів ми використали соціальну мережу Instagram, в якій кожного дня давали учасникам різні завдання транспортного спрямування, зокрема кросворд, ребуси, тестові завдання, завдання на логіку (фото 1-6). Також ми задіяли застосунок для дзвінків та обміну повідомленнями Viber, в якій студенти кожної навчальної групи повинні були створити логотип групи, розв’язати задачі по транспорту різного рівня складності (фото 7-9). Ми задіяли ще систему дистанційного навчання, де в режимі відеоконференції було проведено конкурс під назвою «Чорний ящик», студенти повинні були відгадати різні деталі транспортних засобів по певних підказках, чи відповідних питаннях (фото 10). Хочеться відмітити активних учасників: група ТТ -111, наймолодші та найактивніші, які брали участь у всіх конкурсах, Старченко Тарас (група ТТ-211), за створення логотипу групи та відповіді на запитання про емблеми автомобілів, та групу ТТ -411 за активну участь у проведенні та підготовці святкування Дня автомобіліста та дорожника.