Цього тижня у ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя» відбулося відкриття «Дружнього простору» — хабу для дітей та молоді, що постраждали від війни.

👍

Головна мета проєкту —  пом’якшити негативний вплив на психоемоційний стан молоді, зокрема ВПО.

🎉

На відкриття завітали діти, підлітки та їх батьки, що проживають у нашому притулку для ВПО. На гостей чекав майстерклас з виготовлення ляльки-мотанки, веселі розваги з аніматорами та профорієнтаційний захід. Наш заклад став дев’ятим дружнім простором в Україні. Проєкт вже втілюється у Вінниці,  Дніпрі, Новомосковську, Гадячі, Горішніх Плавнях, Сокалі, Кіцмані та Новоукраїнці. А вже незабаром Україною відкриється ще шість таких хабів. Надалі у хабі будуть проводитися розвивальні та розважальні заходи для дітей та молоді різного віку. Зокрема заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. Також у межах «Дружнього простору» будуть надаватися індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитися майстеркласи з психологічної розрядки.

💫

Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини. Далі — більше! Тож чекайте новин з дружнього простору

😃