БФ «ЧАСТИНКА ДОБРА» СПІЛЬНО З PROTEZIONE CIVILE CHIESINA UZZANESE ПРОВІВ КОНКУРС ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ: «ВЕЛИКОДНІЙ HAND MADE»

Учні Технічного коледжу  відділення професійної підготовки за підтримки меценатів відвідали ХХ-ий книжковий форум у Львові

До дня Святого Миколая Protezione Civile Chiesina Uzzanese, Marco Borgioli  та громадяни Понте Буджанезе (ІТАЛІЯ) надали допомогу для учнів сиріт та учнів батьки яких воюють в зоні АТО

 

Використання під час навчання планшетів, які отримані від  української  школи св. Миколая (Чікаго, США)

 

Рух «Свідома Молодь»… London надав допомогу учням відділення професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя батьки яких в зоні АТО

 

Проведено конкурс “Великодні традиції нашого краю”. Меценатом конкурсу виступила польська фундація АDD

 

№1     ПРОЕКТ «МОЛОДІ  ТА НЕБАЙДУЖІ» 

Благодійний фонд «Частинка добра» не залишається осторонь тих подій які відбуваються в Україні. У зв’язку з цими подіями все виникає більше важливих потреб. Потребують допомоги не тільки вояки, які воюють на Сході, але і  їхні сім’ї,  особливо діти. Тому метою проекту – збір коштів для дітей, батьки  яких воюють на Сході  та залучення учнів Технічного коледжу ТНТУ ім. І Пулюя до волонтерської діяльності. 

Актуальність проекту доведена самим життям. Учасники проекту  волонтерський загін «Молоді та небайдужі» (викладачі та учні коледжу).

Одним із перших кроків став «Осінній ярмарок», де учні коледжу власними силами випікали солодощі та реалізовували їх.

Наступною була акція «А я справжній українець», завдяки умінням, які здобули учні під час виробничого навчання професії «Соціальний робітник. Гувернер» були виготовлені патріотичні  вироби. 

Волонтери загону «Молоді та небайдужі» здійснювали обмін на гроші  серед громадян міста. 

Благодійний фонд заручився підтримкою небайдужих людей. Благодійну допомогу надали підприємець компанії «ГУРУ», також технічна студія “Винахідник» провела безкоштовний мастер-клас для дітей, батьки яких є учасники АТО. 

Під час  просвітницько-виховної години «Твої сини, Україно» директор фонду Редьква О.З. вручила кошти зібрані під час проекту дітям, батьки яких є учасниками АТО. 

№2.   Благодійний фонд «Частинка добра»  надав підтримку учням Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, учасникам конкурсу «Як я будую Україну», який відбувався у місті Львові з ініціативи Українського католицького університету (УКУ).

№3. За сприяння Благодійного фонду «Частинка добра»  учні Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя взяли участь у «Студдобі». 

№4. Благодійний фонд «Частинка добра» провів курси англійської мови за участі волонтера Корпусу Миру

№5. Напередодні Дня Святого Миколая учні коледжу провели акцію «Допоможемо разом»  і зібрали необхідні речі, а саме: книжечки, розмальовки, пазли, кольорові олівці, іграшки,  для  вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей по вул.Стрімка, 6.

 

№ 6 Благодійний ярмарок та шоу-програма «Хто зверху» на підтримку благодійної акції «Діти для дітей» для придбання постільної білизни в дитяче інфекційне відділення (зібрані та передані кошти у сумі – 1200грн.)

 №7. Благодійний фонд “Частинка добра” прийняв участь у 13- му щорічному всеукраїнському  конкурсі “Благодійна Україна – 2019” з відзначення найкращих благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив в Україні. 

Це наша маленька перемога серед сотен благодійників та волонтерів, яка дає можливість не зупинятися та рухатися далі, не дивлячись на жодні зовнішні обставини, кризи та перепони.