З нагоди 108-ої річниці бою під Крутами викладач історії України Ірина ВАХРІВ спільно із представником відділення цивільно-військового співробітництва Тернопільського ОМТЦК та СП капітаном Олександром МЕЛЬНИКОМ провели урок вшанування пам’яті Героїв Крут. Під час заходу студенти згадали українських вояків та юнаків-добровольців, які у січні 1918 року стали на захист Української Народної Республіки.
Особливу увагу було приділено паралелям між подіями столітньої давнини та сучасною російсько-українською війною. Як і Герої Крут, сьогодні українські воїни боронять незалежність України, її свободу та право на існування. Їхня мужність і самопожертва є продовженням національного спротиву, розпочатого попередніми поколіннями.
Урок пам’яті став нагодою замислитися над ціною свободи, значенням історичної пам’яті та особистої відповідальності кожного за майбутнє держави. Пам’ять про Героїв Крут і Героїв сучасної війни об’єднує покоління та утверджує віру в перемогу України.


