24 лютого студенти груп М-108 та М-208 взяли участь у надзвичайно важливому та корисному заході, організованому Любою Калушкою та Наталею Андрійчук за участю Товариства Червоного Хреста «Перша допомога – рятує життя». Цей захід, присвячений наданню першої домедичної допомоги, став для всіх  справжнім відкриттям.

Насамперед, хочеться  відзначити високий професіоналізм інструкторів Червоного Хреста. Їхні лекції були не лише інформативними, але й надзвичайно цікавими, а практичні заняття дозволили студентам відчути себе в умовах реальної надзвичайної ситуації: навчилися правильно оцінювати стан потерпілого, зупиняти кровотечі, робити серцево-легеневу реанімацію та надавати допомогу при різних травмах.

Особливо цінним було те, що студенти не просто слухали лекції, а й активно брали участь у практичних заняттях. Це дозволило їм закріпити отримані знання та навички, а також подолати страх перед наданням першої допомоги.

Такі заходи є надзвичайно важливими для кожного студента, адже вміння надати першу допомогу може врятувати життя.

Отримані знання та навички стануть усім в нагоді у майбутньому.