Дякуючи ініціативі Global Money Week та Тетяні Машлаковській, головній експертці Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ 24 березня 2023 року студенти  та викладачі циклової комісії менеджменту та економіки ВСП «ТФК ТНТУ» мали можливість долучитися до проведення вебінару на тему “10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час”. Цей вебінар мав на меті розповісти студентам про різні види шахрайства, які можуть відбуватися під час війни, а також про способи захисту від них, для того, щоб студенти могли краще зрозуміти, як вони можуть бути обдурені та як уникнути потенційних шахрайських схем.

Зокрема, учасники дізналися про найпоширеніші сценарії шахрайства у воєнний час, правила безпеки у кіберпросторі, як подбати про захист свого банківсього рахунку, як вберегтися від фішингу, який є одним з найпоширеніших видів шахрайства під час війни. Корисною також для присутніх була інформація про те як захисти свій гаджет та що робити у разі його викрадення.

Участь у вебінарі допоможе студентам збільшити свої знання про платіжне шахрайство, а також зрозуміти, як вони можуть захистити свої фінансові активи в разі зустрічі з такими схемами. Більше того, участь у Global Money Week допоможе студентам підвищити свою фінансову грамотність та здатність приймати важливі фінансові рішення в майбутньому.

#ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023