Спікером семінару  був президент міжнародної готельної гільдії «Hôtels de Charme et de Caractère» (“Чарівні та неповторні готелі”), запрошений лектор напрямку “Менеджмент туризму та готельної справи” Університету м. Тулузи (Франція) та власник свого спа-готелю, пан Жак Бартелемі. Жак окреслив в загальних рисах перспективи світового туризму, відзначив важливість інформаційних цифрових технологій, підкреслив важливість людських стосунків. Окремо наголосив на вагомості аналітичної діяльності для туристичної галузі.

 Ініціатором заходу був Університет імені Альфреда НОБЕЛЯ м. Дніпро у співпраці з  Федерацією «Обміни Франція-Україна» (м. Гере, Франція) та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна» (м. Шамбері, Франція).

Лекцію із задоволенням прослухали Тетяна Єрмакова та Лілія Зуб – педагоги Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ».

Дякуємо за організацію та проведення Олені Бондаренко, фахівцю Центру франкомовних програм.  Також дякуємо Наталі Яковішеній за проведення зустрічі та Дарині Вакаровій за чудовий переклад.