14 травня 2023 року у ВСП «Тернопільський фаховий  коледж ТНТУ імені Івана Пулюя»  відбувся День відкритих дверей.  Випускники шкіл Тернополя  й області,   учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти та їх батьки   відвідали відділення професійної підготовки фахового коледжу, щоб отримати детальну інформацію про професії та спеціальності, за якими ведеться підготовка в закладі освіти.

День відкритих дверей — це традиційний захід, під час якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання у фаховому коледжі. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У ході дня відкритих дверей абітурієнти мали  можливість більше  дізнатися про професії та  спеціальності, за якими ведеться підготовка у коледжі. Представники адміністрації фахового коледжу розповіли про умови навчання, можливості особистісного та професійного  розвитку та  працевлаштування   учнів та студентів. Представники відбіркової комісії повідомили про особливості процедури вступної кампанії в поточному році та правила прийому до закладу освіти.

Протягом заходу абітурієнти мали можливість отримати детальну інформацію  про матеріально-технічну базу підготовки кваліфікованих робітників,  переглянути  відеопрезентації професій, безпосередньо поспілкуватися з педагогами та здобувачами освіти коледжу.  Великий  інтерес у гостей викликала виставка технічної творчості учнів та майстер-класи, організовані методичними комісіями відділення професійної підготовки.